10.03.2015

Klub má nové členy představenstva i dozorčí rady

PARDUBICE — Na pátečním zasedání valné hromady hokejového klubu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice byly provedeny personální změny v představenstvu společnosti a její dozorčí radě.

Novými členy představenstva klubu se stali Ing. Martin Charvát, primátor statutárního města Pardubice, a Ing. Jiří Rozínek, první náměstek primátora. Členy dozorčí rady společnosti se stali Marta Vitochová a Michal Fiala.

Svoji osobní účastí na řízení hokejového klubu chci jasně a veřejně deklarovat význam hokeje pro město Pardubice. Naším zájmem je další úspěšný rozvoj nejen hokejového klubu, ale hokeje jako takového,“ uvedl Martin Charvát.

Většinový vlastník klubu Roman Šmidberský k volbě doplnil: „Jsme potěšeni personálními nominacemi čelních představitelů našeho města do představenstva hokejového klubu. Těšíme se na další spolupráci, která potvrzuje stále se zlepšující vztahy mezi klubem a městem.“