12.12.2013

Jan Kolář se hlásí do služby: Jsem připraven nastoupit!

PARDUBICE — Vše se upeklo během několika hodin, ve čtvrtek v podvečer podepsal nový víceletý kontrakt s HC ČSOB Pojišťovna Pardubice útočník Jan Kolář. Trojnásobný extraligový mistr s Pardubicemi od začátku týdne trénoval s Pardubicemi a těší se na obnovenou premiéru ve svém milovaném klubu.

„Mám obrovskou radost, že se to povedlo. Pardubice měly veliký zájem, a tak jsme se dohodli na delší spolupráci. Měl jsem více nabídek, rozhodoval jsem se celý týden, ale zvítězila ta pardubická, protože o mě hodně stály. Cítil jsem, že je správné se vrátit domů a že mohu týmu pomoci. Jsem rád, že znova nastálo patřím do Pardubic, to je pro mě velmi důležité,“ řekl pardubický útočník krátce po podpisu smlouvy.

Nejbližší zápasy odehrají Východočeši doma – v pátek od 18.00 hodin přivítají Kladno, v neděli od 18.20 hodin Zlín. „Jsem připravený, upeklo se to sice během několika hodin, ale do zítřejšího zápasu budu určitě stoprocentně nachystán. Moc se na něj těším, ostatně celý týden trénuji s týmem, takže nevidím žádný problém,“ rád konstatoval Jan Kolář.

„Je před námi podstatná část sezony, vlastně ta nejdůležitější. Myslím si, že máme zaděláno na to jít nahoru, jsme v kontaktu se šestkou a uděláme všechno pro to, abychom se probojovali do play off a tam uhráli výborný výsledek. I pro mě to je výzva. Tým je perfektní, mladíkům to střílí, na tom můžeme stavět, tento mančaft má na to ještě hodně předvést,“ nechal se slyšet pozitivně naladěný útočník HC ČSOB Pojišťovna Pardubice v rozhovoru pro klubový YouTube kanál.