11.10.2012
(HoH)

Fandíme si navzájem!

PARDUBICE — Děti ze základních škol se účastní soutěže Fandíme si navzájem. Podívejte se, jak kluci a holky fandí!

Škola, jejíž žáci a studenti budou nejvýrazněji fandit prostřednictvím poutavých a nápaditých transparentů, či zvolí zajímavé hokejové oblečení, se může těšit na zajímavé dárky od partnerů HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Hlavním partnerem soutěže je Husova bouda, která věnovala týdenní pobyt přímo v srdi Krkonoš v Peci pod Snežkou pro vítěznou třídu. Každá škola, která se zúčastní této akce, obdrží od IXI Clubi hodinu bowlingu zdarma.

V tuto chvíli je přihlášeno osm škol, pokud máte zájem, zkontaktujte Tomáše Bártu na e-mailu tomas.barta@hcpce.cz, který si s vámi domluví zápas, na kterém může zrovna vaše škola ukázat svoje fandění.

Přijďte pomoci fandit týmu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice na domácích zápasech Tipsport extraligy ledního hokeje!

Fandíme si navzájem