12.12.2014
Pavla Hávová

Dynamo přináší výhody nejen fandům pardubického hokeje

PARDUBICE — Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice ve spolupráci s ČSOB, ČSOB Pojišťovnou a dalšími partnery připravil pro příznivce pardubického hokeje a všechny Východočechy speciální platební kartu Dynamo, která svým držitelům umožní čerpat řadu výhod. Karta Dynamo je první klubová bezkontaktní platební karta v ČR, která svým držitelům umožní čerpat slevy na hokeji a u obchodníků ve východních Čechách. Do budoucna by mohla sloužit i jako vstupenka na utkání.

www.dynamoklub.cz

„Jsme hrdi na to, že jsme první, kdo může svým příznivcům nabídnout další možnost spojení s oblíbeným klubem. Naši příznivci získají nejen výhody při návštěvě hokejového utkání, ale také u vybraných partnerů, a to i ti, kteří nejsou pravidelnými návštěvníky hokejových zápasů. Chci zdůraznit, že se nejedná jen o klasickou slevovou kartu, ale o komplexní projekt s velkou perspektivou do budoucnosti. Vznik Dynamo karty je dalším spojením HC ČSOB Pojišťovna Pardubice se skupinou ČSOB, které přináší nový způsob vzájemné spolupráce. Obchodníkům přináší program Dynamo jedinečnou možnost spolupráce s hokejovým klubem,“ říká Ondřej Šebek, generální manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Obdobné programy v zahraničí velké sportovní kluby již nabízejí. V České republice jde o novinku, která bude fungovat jako členská a slevová karta a zároveň jako standardní bezkontaktní platební karta MasterCard. Slevu lze uplatnit předložením karty u vybraných partnerů ve východních Čechách a také při nákupu vstupenek a občerstvení během utkání.

„ČSOB Pojišťovna spolupracuje s pardubickým hokejem již déle než patnáct let. Jsme si vědomi, že Dynamo je symbol, který zná a má k němu pozitivní emocionální vztah velká část obyvatel tohoto regionu. Proto chceme, aby karta Dynamo přinášela výhody nejen skalním fanouškům, ale také jejich rodinám a všem, kteří ve východních Čechách žijí, a věříme, že se karta setká s úspěchem,“ říká Petr Hutla, vrchní ředitel a člen představenstva zodpovědný za oblast Integrované služby pro retailovou klientelu.

„Úspěch podobných multifunkčních karet v zahraničí ukazuje, že tento produkt má i v České republice své místo. Stejně tak vidíme jako perspektivní spolupráci s obchodníky, kteří držitelům karet poskytují zajímavé výhody. Věřím, že Karta Dynamo si stejně jako pardubický hokej najde své příznivce,“ říká Miroslav Lukeš, generální ředitel MasterCard. ČEZ Arena je nyní nově kompletně vybavena bezkontaktními platebními terminály.

Platební karta Dynamo je debetní bezkontaktní platební kartou (nejde o další slevovou kartičku), kterou je možné získat k vybraným běžným účtům na pobočkách ČSOB v Pardubicích, Vysokém Mýtě, Chrudimi a Holicích a také v Era Finančním centru v Pardubicích, příp. nechat si zaslat kurýrem přes webové stránky www.dynamoklub.cz. Ke kartě každý klient získá voucher na dvě vstupenky na hokejové utkání kategorie C zdarma, prodlouženou záruku o dvanáct měsíců na široké spektrum zboží či pojištění nákupu na šest měsíců.

Uvedení speciální platební karty Dynamo bude podpořeno i marketingovou kampaní na vybraných pobočkách s využitím plakátů a hokejových dresů. Dále budou k podpoře využity lokální billboardy, CLV, DL letáky, videospot a cílená on line komunikace. Samozřejmostí je propagace během samotných hokejových utkání a při Vánočním hokejovém dni 27. prosince 2014.