04.12.2014
(HoH)

Čerti, Mikulášové a andělé mají v pátek vstup zdarma

PARDUBICE — Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice pokračuje v akcích určených zejména pro nejmladší fanoušky. Nejbližší domácí zápas – v pátek 5. prosince 2014 od 18.20 hodin s Třincem – bude věnován čertům, Mikulášům a andělům. Ti jej budou moci zhlédnout zcela zdarma!

„Každý návštěvník, kdo přijde v úplném kostýmu v jedné z těchto postav, získá vstupenku zdarma. Stačí dorazit v převleku, na pokladnách si vyzvedne volný lístek,“ uvedl marketingový manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Jan Kratochvíl.

Klub samozřejmě myslí i na své nejmenší fanoušky. Během zápasu budou halu obcházet čert, Mikuláš a anděl. „Budou mít připraveny drobné dárečky, aby dětem udělaly radost,“ doplnil Jan Kratochvíl. Děti do výšky 120 cm mají vstup zdarma bez nároku na vlastní sedadlo.

Poslední dva domácí zápasy věnoval pardubický klub dětem: listopadový duel s Libercem, na který dorazilo 8852 fanoušků, navštívil klaun Ronald McDonald, v neděli bylo zvědavo na souboj s Litvínovem od 15.00 hodin dokonce 9015 fanoušků. Letošní průměrná návštěvnost je oproti loňské v témže období vyšší o více než čtyři sta diváků na jedno utkání.

Výraznou podporu početného publika vnímá i kabina A týmu. „Věřím, že i v pátek dorazí mnoho našich příznivců, nedělní kulisa byla skvělá. I když jsme si neodpustili výpadek, tak lidi neustále fandili. Podpory všech našich fanoušků si vážíme,“ řekl kapitán A mužstva HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Petr Čáslava.