01.04.2015
(HoH)

AKTUALIZOVÁNO: Pardubice se 10. 4. rozloučí se sezonou

PARDUBICE — Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice připravil pro své příznivce společné rozloučení se sezonou. To se uskuteční v pátek 10. dubna 2015 od 14.00 hodin na velkém parkovišti u Tipsport areny. Pro fanoušky bude připraven bohatý doprovodný program včetně veliké autogramiády, navíc si budou moci zakoupit permanentní vstupenky na novou extraligovou sezonu s pětiprocentní slevou, která se již nebude opakovat.

Pro návštěvníky bude připraveno pódium, na kterém vystoupí kapela J. A. M., zajištěno bude občerstvení, příznivci pardubického hokeje budou moci navštívit stánek s fanshopem, nebo si budou moci projít nafukovacím koněm, kterým chodí na led hráči.

Rozloučení se sezonou je věnováno všem fanouškům pardubického hokeje a je určeno i pro rodiny s dětmi, které se mohou těšit na zajímavé atrakce. Pro nejmenší příznivce budou připraveny soutěže o drobné ceny, budou si moci zadovádět ve skákacích hradech a klouzačkách, či si nechat pomalovat tváře. Dále bude nachystáno fotografování s ICE GIRLS, fanoušci si budou moci vyzkoušet lezení po horolezecké stěně.

Moderovaný program na pódiu za účasti členů vedení klubu, trenérů a hráčů začne v 16.00 hodin, o půl hodiny později odstartuje společná autogramiáda A týmu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Té se zúčastní také klubové legendy: Vladimír Martinec, Bohuslav Šťastný, Dušan Salfický, Richard Král a Marek Zadina.

Členové klubů PATRIOT RED a PATRIOT SILVER obdrží poukaz na párek a nápoj zdarma. Členy klubu PATRIOT GOLD pozve klub do VIP prostor.

Zájemci o permanentní vstupenky na novou extraligovou sezonu si je budou moci zakoupit s mimořádnou pětiprocentní slevou, která se již nebude opakovat. Tyto poukazy budou prodávat přímo hráči A týmu a přidají na ně osobní věnování.

Rozloučení se sezonou

Časový harmonogram je zatím informativní.

• 14.00 hodin: otevření fanzóny s atrakcemi
  • 16.00 hodin: začátek moderovaného programu na pódiu včetně zajímavých rozhovorů
  • 16.30 hodin: autogramiáda A týmu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
  • 17.00 hodin: fotografování s ICE GIRLS

Připravené atrakce

• střílení na branku, kličkování mezi kuželi, skákací hrady, malování obličejů, fotografování s ICE GIRLS, prodej fanouškovského vybavení ve fanshopu s desetiprocentní slevou, prodej permanentek na novou sezonu s pětiprocentní slevou, nafukovací kůň, rozhovory s představiteli klubu a hráči, možnosti bohatého občerstvení, překvapení a další…

Ceny permanentních vstupenek během akce

Ceny obsahují zhruba pětiprocentní slevu oproti jejich výši v sezoně 2014/2015 (v závorce).

Kategorie Permanentka bez play off Permanentka včetně play off
Sezení A 6270 korun (6600 korun) 7790 korun (8200 korun)
Sezení B 4750 korun (5000 korun) 5990 korun (6300 korun)
Sezení C 3420 korun (3600 korun) 4470 korun (4700 korun)
Sezení D 2520 korun (2650 korun) 3300 korun (3500 korun)
Sezení – kategorie omezená 2180 korun (2300 korun) 2750 korun (2900 korun)
Stání 1990 korun (2100 korun) 2570 korun (2700 korun)

Podívejte se, na které atrakce se můžete těšit během rozloučení se sezonou, které pro vás připravujeme na pátek 10. dubna 2015 odpoledne u Tipsport arena Pardubice!

Posted by HC ČSOB Pojišťovna Pardubice on 1. duben 2015