07.01.2015

A tým dostal pokutu sto tisíc korun

PARDUBICE — Vedení hokejového klubu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice udělilo A týmu souhrnnou pokutu za výkony v posledních dvou extraligových zápasech ve výši sto tisíc korun. Hráči byli velmi důrazně upozorněni na svůj špatný přístup k utkáním v Liberci a doma s Vítkovicemi.

„Po domluvě s hráči bude tato částka použita na úhradu nákladů spojených s výjezdy Dynamo FANS na venkovní zápasy. Velmi si vážíme podpory našich příznivců, proto jsme se rozhodli uvedenou částku věnovat našim fanouškům,“ uvedl generální manažer klubu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Ondřej Šebek.

Na hráče čeká již v pátek domácí utkání se Spartou Praha, v neděli cestují do Karlových Varů a v úterý odehrají dohrávku 16. kola na ledě pražské Slavie. „Pevně věřím, že si hráči toto varování vezmou k srdci a výrazně zlepší své výkony. Pokud se tak nestane, přistoupí klub k dalším postihům,“ doplnil.