8.3.2018
Adam Joska

Junioři v závěru ztrazili výhru nad Plzní, ta rozhodla v nájezdech

PARDUBICE — Pardubičtí junioři se ujali vedení nad Plzní ve 27. minutě přesilovkovou trefou Jakuba Merta. Jenže svůj těsně náskok neudrželi, dvě minuty před koncem inkasovali a o bodu navíc pro hosty rozhodl v deváté sérii nájezdů Chalupa, Dynamo si tak zkomplikovalo boje o postup.

DHL extraliga juniorů, 41. kolo, čtvrtek 8.3.2018, Tipsport arena

Plzeň

1:2sn
0:0, 1:0, 0:1 – 0:0
Branky a nahrávky: 26:08 Mert (Machala, Pochobradský) – 57:56 Rubner (Vavřička, Vracovský), rozh. náj. Chalupa. Rozhodčí: Úlehla – Pechánek, Roischel. Vyloučení: 4:4, navíc Ondřej Machala (Pardubice) 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 1:0. Diváci: 74. Střely na branku: 44:34. Průběh utkání: .
Dynamo Pardubice: Klouček – Bučko, Javůrek, Mertl, Oliva, Pražák, Žouželka, Zukal – Dušek, Hoskovec, Kubišta, Kusý, Machač, Machala, Matýs, Petrus, Pochobradský, Syrovec, Veverka, Zídek.
Plzeň: Kolář – Houdek, Kaňák, Kvasnička, Šilhán, Staněk, Štěpánek – Chalupa, Eret, Kovařík, Matiášek, Pour, Přikryl, Reitspies, Roubal, Rubner, Váňa, Vavřička, Vracovský.