06.03.2017

Vstupenky na play out i na úvod baráže jsou v prodeji

PARDUBICE — Dynamo čeká po skončení základní části play out a po ní baráž. Klub již na nejbližší čtyři domácí zápasy prodává vstupenky, jejich cenu výrazně snížil. Majitelé základních permanentek mají vstup na play out i baráž zcela zdarma, držitelé celosezonních permanentek si mohou vyzvednout další čtyři volné vstupenky na každé utkání play out nebo dvě v případě baráže, a to nejpozději hodinu před jeho začátkem.

Lístky v systému ONLINE VSTUPENKY jsou již v prodeji, a to na všechna tři domácí utkání play out a úvodní zápas baráže, ve kterém Dynamo nastoupí proti lépe postavenému postupujícímu týmu z WSM ligy v úterý 28. března 2017 od 18.00 hodin. Vstupenky na ostatní zápasy baráže zamíří do prodeje poté, co Pardubice budou vědět, ze které pozice půjdou do prolínací soutěže – třináctý a čtrnáctý tým mají od třetího kola odlišné rozpisy.

„Fanoušci nás často kontaktují se zájmem o vstupenky zejména na baráž, jejich podpora bude pro nás v tomto období velmi důležitá, ne-li přímo klíčová. V play out chceme ladit naši formu na dalších dvanáct zápasů, které budou patřit k nejdůležitějším v historii klubu. Výrazně jsme snížili ceny vstupenek, majitelé permanentek mohou přijít zdarma. Našim přáním je mít na baráž plnou arénu, která hlasitě podpoří naše hráče v jejich úsilí zachránit extraligu pro Pardubice a celý náš region,“ řekl generální manažer Dynama Dušan Salfický.

V nadstavbové části odehrají pardubičtí hokejisté tři zápasy doma a tři venku. Body ze základní části letošní sezony se počítají, po následných šesti zápasech týmům na jedenáctém a dvanáctém místě skončí sezona, třináctý a čtrnáctý, tedy i Pardubice, budou muset obhajovat extraligovou příslušnost s prvními dvěma celky WSM ligy.

Majitelé permanentek obou druhů budou mít své plastové kartičky aktivovány pro play out i baráž, mohou jimi projít turnikety v Tipsport areny. Dynamo tedy v případě play out navazuje na režim vstupného z minulé sezony. Fanoušci, kteří mají nahrané permanentky kategorie extra na kartě DYNAMO, se jimi při vyzvednutí vstupenek musí na pokladnách arény musí prokázat. Nadále budou využívat speciální vchod od řeky Labe. Bližší informace poskytne Petr Cejp (petr.cejp@hcdynamo.cz) z marketingového oddělení klubu.

Ceny vstupenek na play out v sezoně 2016/2017

Kategorie Cena
Permanentkáři zdarma *)
Stání 30 korun
Sezení 80 korun

*) Majitelé permanentek kategorie extra si mohou navíc zdarma vyzvednout až čtyři vstupenky na pokladnách Tipsport areny. Musí se prokázat plastovou permanentkou. Pokladní vydávají lístky dle kapacitních možností jednotlivých sektorů. Majitelé permanentek k stání mají nárok pouze na volné vstupenky k stání.

Ceny vstupenek na baráž o Tipsport extraligu

Kategorie Cena
Permanentkáři zdarma *)
Stání 50 korun
Sezení 100 korun

*) Majitelé permanentek kategorie extra si mohou navíc zdarma vyzvednout až dvě vstupenky na pokladnách Tipsport areny. Musí se prokázat plastovou permanentkou. Pokladní vydávají lístky dle kapacitních možností jednotlivých sektorů. Majitelé permanentek k stání mají nárok pouze na volné vstupenky k stání.

Rozpis domácích utkání v play out Tipsport extraligy v sezoně 2016/2017

Den Datum Utkání
Pátek 10. března 2017 od 18.00 hodin HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc
Neděle 12. března 2017 od 17.00 hodin HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary
Neděle 19. března 2017 od 17.00 hodin HC Dynamo Pardubice – PSG Zlín

Rozpis baráže o Tipsport extraligu

Den Datum Utkání
Úterý 28. března 2017 13. – II. a 14. – I.
Pátek 31. března 2017 II. – 14. a I. – 13.
Neděle 2. dubna 2017 13. – 14. a II. – I.
Úterý 4. dubna 2017 14. – 13. a I. – II.
Pátek 7. dubna 2017 II. – 13. a I. – 14.
Neděle 9. dubna 2017 14. – II. a 13. – I.
Úterý 11. dubna 2017 13. – II. a 14. – I.
Pátek 14. dubna 2017 II. – 14. a I. – 13.
Neděle 16. dubna 2017 13. – 14. a II. – I.
Úterý 18. dubna 2017 14. – 13. a I. – II.
Pátek 21. dubna 2017 II. – 13. a I. – 14.
Neděle 23. dubna 2017 14. – II. a 13. – I.

Arabskými čísly jsou označeny kluby z Tipsport extraligy, římskými z WSM ligy.