15.12.2016

VIDEO: Vánoční bazar pomůže Eričce. Přijďte v pátek v podvečer také!

PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice je nejen profesionálním sportovním klubem, který reprezentuje své město v nejvyšší hokejové soutěži a denně se stará o více než tři sta dětí v jedenácti mládežnických kategoriích. Je organizací, která významně vnímá svou společenskou odpovědnost. Hrdě podporuje ty, kteří si pomoc zaslouží, jmenujme Dětský domov Pardubice, Základní školu a praktickou školu Svítání nebo Dětské centrum Veská. Mezi potřebné patří i malá Erička. A právě pro ní pořádá Vánoční bazar v pátek 16. prosince 2016. Výtěžek ze vstupného a z prodeje charitativní kolekce Vánočního bazaru bude věnován na léčbu Eričky.

K uspořádání Vánočního bazaru se velmi ochotně připojil Martin Střída, majitel společnosti Střída sport, ten ve prospěch Eričky věnoval padesát dresů k charitativnímu prodeji. Andrea Kreislová ze společnosti UNITY!cx, která provozuje fanshop Dynama, připojila logo „Krůčky pro Eričku“ spojené s Dynamem a nachystala speciální charitativní kolekci pro tuto akci. Klub připravil podobu dresu určeného pro prodej charitativní limitované série s podpisy hráčů A týmu.

Součástí bazaru je i prodej připravené charitativní kolekce pro Eričku věnované fanshopem a dalších sportovních věcí za zvýhodněné ceny. Současně si při návštěvě Vánočního bazaru můžete prohlédnout kabinu a zázemí A týmu, získat autogram všech hráčů a nebo si s nimi přijít zabruslit! To vše za symbolické vstupné ve výši 100 korun, pro děti a studenty je vstup dobrovolný.

Výtěžek z prodeje dresů a charitativní kolekce bude věnován na výlohy spojené s pobytem Eričky v léčebných lázních, který stojí 100 000 korun a tato malá holčička je potřebuje k potřebnému zdravotnímu pokroku až čtyřikrát ročně.

K výtěžku z prodeje dresů od Střída sportu se připojí i dar Nadace Lenky a Romana Šmidberských s částkou 80 000 korun. Hráči A týmu podpoří tento projekt i svým přispěním. Zahájil ho kapitán Tomáš Rolinek, který jako první do připravené kasy v kabině vložil 10 000 korun.

Malá Erička si pomoc zaslouží. Zapojte se i vy! Bezprostředně na Vánoční bazar naváže akce „Každý gól pomáhá“, hráči A týmu Dynama sami mezi sebou budou vybírat finance dle počtu vstřelených branek, aneb za každou Eričce zaplatí. Tak ať jich je co nejvíce – nejen naše malá fanynka si je zaslouží!

Přijďte s námi i vy podpořit léčbu malé Eričky a současně se v předvánoční atmosféře setkat – kde jinde než na Dynamu!

Vánoční bazar

Vstupné na Vánoční bazar

Veškerý výtěžek ze vstupného bude věnován na konto malé Eričky.

• Děti do 15 let, žáci a studenti: dobrovolné
  • Dospělí: 100 korun

Vánoční bazar

• Od 16.00 hodin: prohlídka kabiny a zázemí A týmu, Vánoční bazar v přilehlé mixóně.

Autogramiáda v kabině A týmu Dynama

• 16.30–17.00 hodin: Petr Čáslava, Alexandre Mallet, Tomáš Klimenta, Milan Klouček, Martin Růžička a Nicholas Schaus.
  • 17.00–17.30 hodin: Petr Hubáček, Ladislav Havlík, Nicholas Johnson, Jérôme Leduc, Ctirad Ovčačík a Tyler Redenbach.
  • 17.30–18.00 hodin: Tomáš Rolinek, Matěj Beran, Tomáš Bokroš, Josef Horyna, Karel Nedbal a Jan Ščotka.
  • 18.00–18.30 hodin: Petr Sýkora, Martin Kaut, Tomáš Kaut, Lukáš Nahodil, Ondřej Panna a Filip Zadina.

Bruslení s hráči ve velké hale Tipsport areny

• 17.00–17.25 hodin: Petr Sýkora, Ondřej Kacetl, Martin Kaut, Tomáš Kaut, Lukáš Nahodil, Ondřej Panna a Filip Zadina.
  • 17.25–17.45 hodin: Petr Čáslava, Alexandre Mallet, Tomáš Klimenta, Milan Klouček, Martin Růžička a Nicholas Schaus.
  • 17.45–18.10 hodin: Petr Hubáček, Ladislav Havlík, Nicholas Johnson, Jérôme Leduc, Ctirad Ovčačík a Tyler Redenbach.
  • 18.10–18.30 hodin: Tomáš Rolinek, Matěj Beran, Tomáš Bokroš, Josef Horyna, Karel Nedbal a Jan Ščotka.

Krůčky pro Eričku