29.1.2015
Karel Janeba

Junioři marně doháněli třígólové manko s Mladou Boleslaví

PARDUBICE — Druhý díl základní části zakončili junioři HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Východočeši prohrávali s Mladou Boleslaví 0:3 na začátku druhé třetiny, pak se vzchopili, brankami Matěje Bažanta a Radovana Chvojky snížili, ale na bod nedosáhli. Pardubičtí mladíci jsou tak po 44 kolech sedmí a v další fázi soutěže budou hrát ve skupině D o postup do play off.

DHL extraliga juniorů, 44. kolo, čtvrtek 29.1.2015, Tipsport arena Pardubice

Mladá Boleslav

2:3
0:2, 1:1, 1:0
Branky a nahrávky: 15:30 Sonnek (Kotala, Hes), 19:59 Podsedníček (Bernad, Kotala), 20:59 Kotala (Sedmík, Bernad) – 26:23 Bažant (Kysela), 43:41 Chvojka (Pipek, Kusý). Rozhodčí: Veinfurter – Potůček, Tasch. Vyloučení: 5:6, navíc Brzák (Mladá Boleslav) 10 minut osobní trest. Využití: 2:0. Diváci: 90. Střely na branku: 36:28. Průběh utkání: 0:3, 2:3.
Dynamo Pardubice: Husár – Adam, Bažant, Franc, Nedbal, Pilný – Barkóci, Havrda, Hlaváček, Chvojka, Kusý, Kysela, Martinec, Pipek, Rohlík.
Mladá Boleslav: Růžička – Bernad, Červinský, Hes, Kurka, Mašek, Šťáva, Štosek, Žalud – Borovec, Brzák, Ďurač, Kotala, Kroni, Motloch, Němec, Podsedníček, Poljanyčka, Průšek, Sedmík, Sonnek.