16.12.2014
(HoH)

Vstupenky na IV. ročník hokejového plesu jsou v prodeji

PARDUBICE — Za necelé dva měsíce se v AFI Paláci Pardubice uskuteční již čtvrtý ročník hokejového plesu klubu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, kterého se zúčastní také hokejisté A týmu. Vstupenky na ples si můžete zakoupit na sekretariátu hokejového klubu v pracovní dny od 8.00 do 16.00 hodin.

Mediální partner plesu
BUS TV

Součástí hokejového plesu bude opět taneční soutěž. Tentokrát však mezi dvěma tanečními týmy. Kdo bude tančit? Uvidíte své oblíbené hráče A týmu v čele s kapitánem Petrem Čáslavou, kteří se v tanečním derby utkají se svými vlastními partnerkami. Přijďte jim fandit!

Večerem provede známý moderátor Pavel Cejnar, o hudební doprovod se postará skupiny Stop Time Band. Hostem večera jsou Hamleti s Alešem Hámou, Hardy Marzukim, Jakubem Wehrenbergem a Daliborem Gondíkem. Zajistěte si tedy s předstihem svá místa na této společenské akci, jejich součástí je samozřejmě také bohatá tombola!

Ceny vstupenek na čtvrtý ročník hokejového plesu
Kategorie Cena vstupenky
Sezení hlavní sál 590 korun
Sezení předsálí 450 korun
Vstupenky jsou k prodeji ve fanshopu v AFI Paláci a na sekretariátu klubu v pracovní dny od 8.00 do 16.00 hodin.

Hokejový ples