14.10.2014

VIDEO: „Výhra nás těší, Plzeň byla aktivní a nepříjemná“

PARDUBICE — Vydřené tři body! Hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice zdolali v utkání 12. kola Tipsport extraligy tým Plzně 3:2. Vítězný gól vstřelil v předposlední minutě útočník Petr Sýkora.

„Povedl se nám vstup do utkání, ale aktivita vydržela jen pár střídání, ve kterých jsme měli šance a dali gól. To nám paradoxně uškodilo, protože soupeř pak hrál velmi aktivně, dobře bruslil a dohrával souboje. Vyrovnali jsme se s tím až v průběhu druhé třetiny. Po zásluze jsme se dostali do vedení, které jsme měli ještě navýšit při dalších šancích. Měli jsme rozhodnout, ale nestalo se a Plzeň nás potrestala. Jsme rádi, že se nám podařilo vstřelit gól ještě v závěru normální hrací doby. Výhra nás těší o to více, že Plzeň je velice aktivní a nepříjemný soupeř,“ hodnotil zápas asistent trenéra HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Miloš Říha pro klubový YouTube kanál.