16.09.2014
(HoH)

VIDEO: Moc jsme se těšili domů, přiznal Lukáš Nahodil

PARDUBICE — To byla akce! Lukáš Nahodil bravurním sólem otevřel gólový účet zápasu se Slavií Praha. Pardubický šikula si najel na expresní pas Aleše Píši, projel mezi dvěma beky Slavie a překonal Adama Svobodu.

„Aleš mi to nahrál na červenou, jel jsem do třetiny, beci se rozestoupili, projel jsem a čekal, co udělá Adam Svoboda. Přesunul se na jednu stranu, tak jsem šel do druhé a povedlo se mi skórovat,“ okomentoval moment v čase 8:51, po kterém se Východočeši ujali vedení.

Střelec první branky přiznal, že se nemohl dočkat duelu v pardubické hale. „Moc jsme se těšili na domácí zápas. Atmosféra v ČEZ Areně byla fantastická, lidé fandili a moc jsme si to užili i díky nim. Máme velkou radost ze třech bodů,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.