30.12.2006
(HoH)

Aktuální informace k utkání v Sazka Areně

AKTUALIZOVÁNO! K prvnímu utkání v novém roce zajíždí hokejisté HC Moeller Pardubice do Sazka Areny, kde změří síly s pražskou Slavií. O toto utkání je mezi fanoušky pardubického hokeje tradičně velký zájem. České dráhy proto po dohodě s HC Moeller Pardubice posílí po jednom ze spojů do a z Prahy, aby se fanoušci pardubického hokeje mohli v klidu dopravit na toto prestižní utkání a poté domů. Zápas v Sazka Areně, který je na extraligovém programu toto úterý začíná v 19.00 hodin. Informace ohledně možností zakoupení vstupenek na toto utkání také naleznete v tomto článku. Možnost koupě vstupenky přes internet skončila přesně o půlnoci na nový rok, nyní si můžete vstupenky zakoupit na terminálech Sazky!

HC Moeller Pardubice tentokrát nevypraví přímo speciální vlak pro fanoušky pardubického hokeje. „Počítáme s tím, že bychom Dynamoexpres vypravili v případě vzájemného zápasu v play off,“ doplňuje generální manažer HC Moeller Pardubice Zbyněk Kusý.

Posílené spoje Českých drah

Cesta tam

Na cestu do Prahy posílí České dráhy rychlík R 876 jedoucí z Brna do Prahy. Šest posilových vagonů bude zařazeno v zadní části vlaku.

Jízdní řád R 876

Stanice          Příjezd  Odjezd
Česká Třebová      15.54   15.55
Ústí nad Orlicí    16.03   16.09
Choceň             16.21   16.27
Pardubice hl. n.   16.47   16.49
Kolín              17.14   17.16
Praha–Libeň        17.52

Cesta zpět

Na cestu na východ Čech bude Českými drahami posílen rychlík R 1221 Vihorlat, jenž jede z Prahy do Košic. Šest posilových vozů bude opět zařazeno na konci tohoto vlaku. Tento rychlík nestaví ve stanicích Choceň a Ústí nad Orlicí!

Jízdní řád R 1221 Vihorlat

Stanice          Příjezd  Odjezd
Praha–Libeň                22.14
Kolín              22.43   22.45
Pardubice hl. n.   23.10   23.13
Choceň               |       |
Ústí nad Orlicí      |       |
Česká Třebová      23.55   23.57

Zastavení vlaku R 1221 Vihorlat hradí pro své fanoušky HC Moeller Pardubice.

Možnosti koupě vstupenky na utkání v Sazka Areně

Vstupenku na tento zápas můžete získat čtyřmi způsoby: Buď si ji zakoupit přímo na prodejním místě Sazky, nebo přes Fan Club HC Pardubice, nebo rezervací přes www.sazkaticket.cz a nebo si ji můžete zakoupit v den utkání v Sazka Areně. Aktuální vývoj prodeje vstupenek na toto utkání lze ověřit přes http://www.sazkaticket.cz. Prodej vstupenek přes on line terminály Sazka skončí 2. ledna 2007 19.00 hodin. Prodej přes webový portál www.sazkaticket.cz bude uzavřen 31. prosince 2006 24.00 hodin. Pokladny Sazka arény jsou otevřeny pouze v den utkání od 15.00 do 21.00 hodin.

Předprodej vstupenek přes on line terminály začal 19. prosince 2006 v 1.15 hodin, přes webový portál o den později v 19.00 hodin.

K přepravě v Praze můžete zdarma využít městskou hromadnou dopravu, a to počínaje dvě hodiny před začátkem utkání až do půlnoci. Jediným průkazem vám bude platná vstupenka na zápas.

Doporučený postup k zakoupení vstupenky

Platí do 31. prosince 2006, 24.00 hodin. Po tomto datu je prodej možný pouze na terminálech Sazky.

1. zaregistrujte se na portálu www.sazkaticket.cz
  2. klikněte na „Domácí utkání HC Slavia Praha“
  3. klikněte na odkaz „Vstupenky“ zápasu HC Slavia Praha – HC Moeller Pardubice (ID 1501381)
  4. zvolte si sektor, kam si chcete zakoupit vstupenky (pro fanoušky hostujícího celku jsou přednostně určeny sektory 117 a 118)