Akce pro fanoušky

Čtvrtý ročník hokejového plesu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

Facebook: klikněte pro účast!
Organizátor:HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Datum konání:6.2.2015, 19:00–6.2.2015, 02:00
Místo konání:AFI Palace Pardubice
Hosté:hokejisté A týmu, Hamleti, Stop Time Band, Pavel Cejnar
Program akce:Již čtvrtý ročník našeho hokejového plesu klubu se koná v pátek 6. února 2015 od 19.00 hodin v AFI Paláci pardubice, kterého se zúčastní také hokejisté A týmu. Vstupenky na ples si můžete zakoupit již nyní ve fanshopu v AFI Paláci nebo na sekretariátu hokejového klubu v pracovní dny od 8.00 do 16.00 hodin.

Součástí hokejového plesu bude opět taneční soutěž. Tentokrát však mezi dvěma tanečními týmy. Kdo bude tančit? Uvidíte své oblíbené hráče A týmu v čele s kapitánem Petrem Čáslavou, kteří se v tanečním derby utkají se svými vlastními partnerkami. Přijďte jim fandit!

Večerem provede známý moderátor Pavel Cejnar, o hudební doprovod se postará skupiny StopTimeBand. Hostem večera jsou Hamleti s Alešem Hámou, Hardy Marzukim, Jakubem Wehrenbergem a Daliborem Gondíkem. Zajistěte si tedy s předstihem svá místa na této společenské akci, jejich součástí je samozřejmě také bohatá tombola!
Články o akci:

Vánoční hokejový den 2014

Facebook: klikněte pro účast!
Organizátor:HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Datum konání:27.12.2014 od 10:00 do 13:30 hodin
Místo konání:ČEZ Arena Pardubice
Hosté:hokejisté A týmu
Program akce:Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice pořádá v sobotu 27. prosince 2014 tradiční Vánoční hokejový den. Přijďte se podívat do pardubické ČEZ Areny a nahlédněte do kabiny A týmu a zázemí arény.

Návštěvníci, které hokejový klub srdečně zve, mohou zhlédnout ukázkový trénink A mužstva, prohlédnout si V. I. P. prostory klubu, kabiny A týmu, zázemí pro novináře nebo si odnést cenné podpisy hokejistů HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Vše zakončí parádní diskotéka přímo na ledové ploše ČEZ Areny! Přijďte na Vánoční hokejový den!

Program Vánočního hokejového dne HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

• 10.00 hodin: začátek Vánočního hokejového dne
  • 10.00–11.00 hodin: trénink A týmu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
  • 10.00–12.00 hodin: prohlídka zázemí ČEZ Areny, soutěže v jejích útrobách (střelba na bránu, střelba na koš, slalom, malování na obličeje apod.)
  • 11.15–12.00 hodin: škola ledního hokeje s hráči A týmu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
  • 11.30–12.30 hodin: autogramiáda hokejistů HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
  • 12.00–13.00 hodin: diskotéka na ledě