Akce pro fanoušky

Pardubice na bruslích: autogramiáda Tomáše Bokroše a Michaela Špačka

Facebook: klikněte pro účast!
Organizátor:Magistrát města Pardubic
Datum konání:24.5.2015 od 15:00 do 16:00 hodin
Místo konání:třída Míru, prostor před Magnumem
Hosté:Tomáš Bokroš a Michael Špaček
Program akce:Letošní první Pardubice na bruslích se konají v neděli 24. května 2015 a akci podpoří také klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Od 15.00 hodin se na třídě Míru v rámci doprovodného programu koná autogramiáda dvojice pardubických hokejistů.

Dorazte na hlavní pardubický bulvár a odneste si podpisy nové tváře pardubické defenzívy Tomáše Bokroše a nadějného útočníka a reprezentanta do dvaceti let Michaela Špačka. Oba hráči se vám podepíší u Magnumu od 15.00 do 16.00 hodin.
Články o akci:

Autogramiáda Petra Čáslavy a Tomáše Zohorny v Dětském domově Pardubice

Facebook: klikněte pro účast!
Organizátor:Dětský domov Pardubice
Datum konání:23.5.2015 od 14:00 do 15:00 hodin
Místo konání:Dětský domov Pardubice
Hosté:Petr Čáslava a Tomáš Zohorna
Program akce:Dvojice českých hokejových reprezentantů – obránce Petr Čáslava a útočník Tomáš Zohorna navštíví v sobotu odpoledne Dětský domov Pardubice, kde se zúčastní oslav 100 let od jeho založení a podepíší se fanouškům.

Autogramiáda pardubických hokejistů se koná v Dětském domovu Pardubice v sobotu 23. května 2015 od 14.00 do 15.00 hodin v ulici Ke Tvrzi 235 v Pardubicích. Podpisová akce je součástí oslav 100 let od jeho založení.

Klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice dlouhodobě spolupracuje s pardubickým dětským domovem, v minulém týdnu uspořádal nadační běh, jehož výtěžek poputoval na jeho konto.

Součástí programu oslav je také taneční vystoupení manželek hokejistů HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, které jste mohli vidět na posledním hokejovém plesu. Na oslavách vystoupí také známá pardubická kapela Ready Kirken.
Články o akci:

Hlavní partner arény