Akce pro fanoušky

 

Nadační běh HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

Facebook: klikněte pro účast!
Organizátor:HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Datum konání:16.5.2015 od 10:00 do 13:00 hodin
Místo konání:Lanové centrum Pardubice
Hosté:hokejisté A týmu
Program akce:Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice uspořádá v polovině května svůj historicky třetí nadační běh. Výtěžek z něj věnuje Dětskému domovu Pardubice. Děti mohou stejně jako na předchozích akcích využít volného vstupu na Lanáček. Srdečně vás zveme! Vítěz běhu obdrží poukaz na permanentku k sezení na příští extraligovou sezonu.

Trasa Nadačního běhu vede po zpevněných cestách, zúčastnit se jej tedy mohou celé rodiny včetně dětí v kočárku. Využijte očekáváného pěkného počasí, vaše děti mohou po doběhnutí zdarma na Lanáček!

Oproti minulým sezonám se letošní ročník nadačního běhu uskuteční v květnu. „Tento termín jsme zvolili s ohledem na plánované oslavy 100 let založení Dětského domova Pardubice. Ty potrvají celý týden a jejich součástí je i náš běh. I z tohoto důvodu jsme se rozhodli nechat vyrobit speciální trička s logem dětského domova,“ uvedl marketingový manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Jan Kratochvíl.

Start Nadačního běhu je u Lanového centra Pardubice u koupaliště na Cihelně. Trasa vede po cyklostezce podél Labe směrem na Kunětickou horu a poté se stáčí doleva podél slepého ramene Labe nazpět. Zúčastnit se mohou fanoušci všech kategorií. Nejde o rychlost, ale o pomoc Dětskému domovu Pardubice – zapojte se také!

Celková délka trasy Nadačního běhu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice měří zhruba 4,5 km. Děti se mohou nově zúčastnit kratší trasy okolo koupaliště. Nadačního běhu se zúčastní i děti z Dětského domova Pardubice, pro něž bude běh nejen sportovním zážitkem. Jeho se zúčastní také hráči A týmu se svými partnerkami – i oni tak pomohou dětskému domovu!

Startovné

Výtěžek z nadačního běhu bude věnován Dětskému domovu Pardubice. Vítěz běhu obdrží poukaz na permanentku k sezení na příští extraligovou sezonu.

dospělí: 100 korun, děti: 50 korun; v ceně je startovné a drobné občerstvení
dospělí: 250 korun, děti: 200 korun; v ceně je pamětní tričko, startovné a drobné občerstvení
Články o akci:
Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Hašpl
REPON
Pekařství Frydrych
Alukov
Střída Sport
Reklamní banner
 
Fanshop HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Fanshop MS
Eshop firmy Hašpl a.s.
Vyhraj Fabii
AutoIN

Nabídka pro vás

Chcete být vidět?

Banner sponzoři

Partner mládežnického hokeje

Edera
SportObchod

iSport fantasy extraliga

Fantasy liga

Charta Fair play